0

Lacio lako i ubedljivo trijumfovao protiv Kjeva i to u gostima

Lekcija letećim magarcima

Objavljeno: 16.09.12 u 14:26

U meču 3. kola Serije A Lacio je bez ikakvih problema došao do nove pobede i to na gostovanju protiv Kjeva. Nebeskoplavi su slavili sa 3:1 i tako zadržali 100% učinak na startu sezone.

Pobedu Lacija najavio je Brazilac Ernaneš u 5. minutu posle asistencije Konkoa, a Miroslav Klose nastavio da teroriše golmane u Italiji u 38. minutu. Već tada je bilo jasno kome će pripasti sva tri boda, a trijumf ekipe koju vodi Vladimir Petković potvrdio je svojim drugim golom na meču Ernaneš. Utešni gol za leteće magarce postigao je Pelisije iz jedanaesterca.

Lacio je sada prvi na tabeli sa devet bodova, a u sledećem kolu dočekuju Đenovu.