0

Nikola Đurđić za 14 minuta sa 3 gola izbušio mrežu Sandvala i poslao preporuku Mihajloviću za mesto napadača u reprezentaciji Srbije

Het-trik Đurđića

Objavljeno: 16.09.12 u 14:18

Fudbaler Helsinborga Nikola Đurđić se na najbolji mogući način preporučio selektoru Srbije Siniši Mihajloviću pošto je za samo 15 minuta postigao het-trik za svoj klub u pobedi protiv Sundsvala od 4:0.

Posle vodećeg gola Helinborga koji je u 48. minutu postigao Akama, srpski fudbaler Nikola Đurđić je prosto izbušio mrežu gostiju. Prvo je u 58. minutu postigao drugi gol za Helsinborg, potom je iz jedanaesterca savladao golmana Sundvala u 63. minutu, da bi postavio konačan rezultat u 72. minutu.

Đurđić je kao najbolji strelac norveškog prvenstva u avgustu prešao iz Haugesunda u redove švedskog šampiona i svojim partijama već oduševio navijače Helsinborga.