0

Osam golova na susret u domaćeg tima i Hofenhajma

Goleada u Frajburgu

Objavljeno: 16.09.12 u 17:42

Fantasičan meč viđen je u Frajburgu gde su se u okviru 3. kola Bundeslige sastali domaći tim i Hofenhajm. Na kraju je posle ludih 90 minuta slavio Frajburg sa 5:3!
Hofenhajm je poveo golom Metjua Delpjera, ali su Guede i Kruze za deset minuta doneli prednost domaćem timu. Ipak, Hofenhajm je došao do izjednačenja preko Vukčevića, a prednost Frajburgu vraća Diagne u 68. minutu. Novo izjednačenje na meču donosi Takaši Usami, ali to je bilo sve što je Hofenhajm uradio do kraja meča. Makiadi je postigao četvrti gol, a pobedu Frajburga je potvrdio Frajs u 88. minutu.
Hofenhajm je ostao na poslednjem mestu na tabeli, a videćemo koliko će još na klupi ostati Markus Babel.