Čair otvoren pobedom

Goleada u Užicu

Objavljeno: 15.09.12 u 18:58

Pet mečeva je danas popodne odigrano u JSL.

Najuzbudljivije je bilo u Užicu gde su bila dva preokreta a na kraju je Sloboda pobedila OFK sa 4:3. Sloboda je povela, Ofk-a imao 1:2 ali je na kraju gubio 4:2 i u poslednjim minutima uspeo da ublaži poraz, treba pomenuti da je dva gola za Slobodu dao Brazilac Galvao da Silva. Rad je na Banjici početkom drugog poluvremena uspeo da probije odbranu BSK-a iz Borče i na kraju da slavi ubedljivo sa 3:0. Posle 9 godina ponovo na Čairu je odigrana utakcima koja je do samog kraja pretila da bude bez golova, da ne bude tako pobrinuo se Kolarević u 90. minutu, Smederevo je i posle petog kola bez postignutog gola(!!!). Donji Srem je nastavio sa serijom sjajnih rezultata i pobedio Javor u Ivanjici golom Damjanovića.

Večeras u 9 Partizan kući čeka Hajduk iz Kule dok sutra Zvezda gostuje na Čika Dači sutra od 16, poslednju utakmicu igra Vojvodina kao domaćin protiv Jagodine sutra od 19