0

Bez muka za favorite grupe G

Sigurni Bosna i Grčka

Objavljeno: 11.09.12 u 22:57

Bosna i Hercegovina je uz malo problema na početku meča savladala Letoniju sa 4:1.

Gosti su poveli golom Gorksa u Zenici, ali je usledila kanonada domaćih. Izjednačio je misimović sa bele tačke, a Pjanić je u 44. minutu doveo ekipu Safeta Sušića u vođstvo. U drugom poluvremenu još jedan gol Misimovića i pogodak Edina Džeka za konačnih 4:1. Bosna sada ima gol razliku 12:2 posle dva meča u grupi!
Grci su tek u drugom poluvremenu slomili otpor Litvanije. poveli su preko Ninisa, a Kostas Mitroglu je potvrdio trijumf helena.
I Slovačka je trijumfovala kao domaćin, ali su oni imali najslabijeg rivala – Lihtenštajn. Sapara i Jakubko su dali golove za pobedu.
Grci i Bosanci imaju po šest bodova, a Slovačka 4.Litvanija ima jedan osvojen bod, dok su Lihtenštajn i Letonija bez bodova.