0

Iživljavanje Brazila

Objavljeno: 11.09.12 u 09:17

Fudbalska reprezentacija Brazila se posle pobede nad Južnom Afrikom od 1:0 i zvižduka sa tribina od sopstvenih navijača vratila mečevima protiv Kine. Bili su silno motivisani da se pokažu, pa su nesrećni Kinezi platili ceh. Porazili su ih sa 8:0…

Sve je počelo golom Ramiresa u 23. minutu, da bi Nejmar povećao vođstvo tri minuta kasnije, a Kinezi su sa samo dva primljena gola otišli na pauzu na poluvremenu. A od 46. minuta spektakl – još dva gola Nejmara, po jedan Hulka, lukasa i Oskara i autogol Lijua za konačnih Brazil – Kina 8:0. Šta mislite da li im je publika u Rekifeu zviždala sada?