0

TROFEJ ODE ZA NOVI SAD: Vojvodina osvojila Kup Srbije!

Objavljeno: 24.03.19 u 22:28

U finalu rukometnog Kupa Srbije Vojvodina je u Smederevu pobedila Dinamo iz Pančeva 27:22 i prigrabila prvi trofej u sezoni.

Vojvodina apsolutno dominira rukometnom scenom u Srbiji. Tim iz Novog Sada je večeras u Smederevu pobedio Dinamo iz Pančeva 27:22 i osvojio peti Kup Srbije u svojoj istoriji.

Pančevci su se držali do sredine drugo poluvremena, a onda je presudio kvalitet ekipe Borisa Rojevića, koja je u 51. minutu došla do nedostižnih pet golova prednosti (25:20).

Najefikasniji u pobedničkom sastavu bio je Grozdanić sa sedam postignutih golova, dok je sa druge strane Dimitrijević postigao šest. Kod Lala je blistao golman Verkić, koji je ostvario 11 odbrana.