0
Američki fudbal

NFL: Denver brutalan protiv Arizone, odbrana demolirala Kardinalse

Objavljeno: 19.10.18 u 09:33

Odigran je prvi meč 7. nedelje NFL šampionata, a Denver Bronkosi pregazili su Arizona Kardinalse u Koloradu rezultatom 45:10.

Na samom početku bilo je jasno da se Bronkosi ne šale, od tri tačdauna iz prve deonice dva je postigla odbrana nakon presečenih pasova koje je bacio Rozen. Kako je Arizona za to vreme postigla samo tri poena, a Denver se u drugoj četvrtini nadovezao sa još dva tačdauna, drugo poluvreme bilo je samo formalnost.

Na kraju, Bronkosi su uspeli da prednost od 32 poena sa poluvremena (35:3) povećaju na 35 (45:10) i tako stignu do treće pobede uz četiri izgubljene utakmice, dok su Kardinalsi zabeležili šesti poraz uz samo jednu pobedu.