0
Odbojka

DRUGI PORAZ ODBOJKAŠICA: Srpkinje bez osvojenog seta poražene od Holanđanki

Objavljeno: 11.10.18 u 11:15

Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije doživela je novi poraz na Svetskom prvenstvu u Japanu.

Od izabranica selektora Terzića ovog puta bolje su bile reprezentativke Holandije, koje su slavile ubedljivim rezultatom 3:0 (25:16, 25:12, 25:20).

Ono što je dobra vesta nakon dva vezana poraza je činjenica da naša selekcija nije ostala bez plasmana među šest najboljih, jer ga je izborila ranije nizom od sedam pobeda. U prva dva seta naše igračice bile su totalno odsutne, a u drugom setu pri prvom tehničkom tajm-autu jasno je bilo u kom pravcu ide ovaj meč.

Sada nakon ovakvog pada igre našeg tima pred selektorom Zoranom Terzićem i njegovim saradnicima nije lak posao. Oni će morati da pronađu način da podignu igru tima pred početak poslednje faze na ovom Svetskom prvesntvu i pokušaju da napadnu neku od medalja.