0
Atletika

LIGA NACIJA: Šteta, Srbija potonula posle uzbudljivog prvog seta

Objavljeno: 10.06.18 u 19:53

Francuska je bila bolja od naše selekcije i slavila je sa 3:0 (31:29, 25:16, 25:15).

Srbija je ostala na šestoj poziciji koja vodi na završni turnir, međutim ukoliko Kanada porazi SAD, prestići će nas.

Mada su Francuzi već obezbedili plasman na F6 veoma motivisano su ušli u ovaj meč. Velika borba odvijala se tokom prvog seta u kojem je postignuto čak 60 poena! Nažalost, dva više je imala domaća selekcija koja je pobedila u prvom setu sa 31:29.

U ostatku meča veliki pad Srbije, naši reprezentativci su u drugom postigli 16, a u poslednjem 15 poena te nisu uspeli da ozbiljnije zaprete trikolorima.

Do kraja je ostalo još dva vikenda i šest utakmica Lige nacija, te će nove pobede u ovom takmičenju povećati šanse našoj selekciji za plasman na Fajnal siks.