0
Odbojka

LIGA NACIJA: Fenomenalan preokret Srbije u Bugarskoj

Objavljeno: 01.06.18 u 21:33

Odbojkaška reprezentacija Srbije je upisala drugu pobedu u četvrtoj utakmici Lige nacija.

Ovoga puta je poražena Bugarska koja je imala nakon trećeg seta prednost od 2:1.

Srpski odbojkaši su veoma dobro počeli utakmicu i bez puno muka došli do prvog seta, ali je u naredna dva nakon veoma ujednačene borbe, Bugarska stigla preokretom do vođstva. I u četvrtom setu je bilo veoma zanimljivo, i domaći su imali svoje prilike, ali je Srbija uspela da meč odvede u peti set.

Pre svega pribranijom igrom su izabranici Nikole Grbića stgili do pobede u taj-brejku.