0
U pripremi

ATP RIM: Umorni Lajović eliminisan u kvalifikacijama

Objavljeno: 13.05.18 u 19:11

Dušan Lajović nije uspeo da nakon odličnih igara u Madridu obezbedi plasman u glavni žreb turnita u Rimu.

Srpski teniser poražen je u dva seta od Grka Stefanosa Cicipasa, koji je u italijanskoj prestonici postavljen za prvog nosioca u kvalifikacijama.

Lajović koji je u poslednjih osam dana odigrao isto toliko mečeva poklekao je nakon sat i 56 minuta borbe rezultatom 7:6(9), 6:4.

Uprkos umoru, srpski teniser imao je svojih šansi da ovaj meč odvede u drugom smeru, pošto je u prvom delu igre propustio čak tri set lopte i na kraju ipak izgubio.