0

VATERPOLO: Zvezda ubedljivo poražena od Verone (FOTO)

Objavljeno: 08.11.17 u 19:48

Vaterpolisti Crvene zvezde poraženi su u Beogradu na bazenu „Milan Gale Muškatirović“ 10:5 u prvom meču četvrtfinala LEN kupa Evrope.

Zvezda je prvu deonicu završila bez datog, ali uz samo jedan primljen gol, da bi u drugoj deonici uspeli crveno-beli čak tri puta tresli mrežu italijanskog tima. Doduše, isti broj golova su i primili, pa je poluvreme završeno 4:3.

Uspela je Zvezda da poravna i na 5:5 u trećoj deonici, ali je poslednja četvrtina donela lošu partiju, bez datog uz četiri primljena gola za konačnih 10:5 za Veronu i veliku prednost pred meč u Italiji.

Najefikasniji na meču bio je vaterpolista Verone Stefano Luongo sa tri gola, dok je Zvezda imala petoricu sa jednim pogotkom Aleksandra Njegovana, Ognjena Stojanovića, Nebojšu Toholja, Veljka Tankosića i Ðorđa Tanaskovića.