0
U pripremi

JANG BOJSI SE NE ŠALE: Partizanov rival odoleo u Bazelu, san o tituli više ne izgleda neostvarivo! (VIDEO)

Objavljeno: 05.11.17 u 19:10

Tim iz Berna uspeo je da se vrati ne poražen sa „Sent Jakoba parka“ (1:1) i tako zadržao sedam bodova prednosti u odnosu na aktualnog šampiona nakon 14. odigranih kola.

Iako je Bazel bio taj koji je poveo na ovom meču, gosti su ipak uspeli da izbore remi kojime su svakako oni zadovoljniji, pošto su na taj način sačuvali bodovnu prednost netaknutom.

Izvor:Youtube/Amazing Goal 10

Domaćin je poveo u 57. minutu, pogotkom Žofrija Serija a njihovo minumalno vođstvo bilo je na snazi do 79. minuta, kada je Žan Pjer Ensame doneo svom timu izjednačenje a ispostaviće se i važan bod.

Tako se Jang Bojs nakon poraza u Ligi Evrope od kijevskog Dimana, na pravi način iskupio pred svojim navijačima, koji sve više počinju da pomišljaju na titulu, budući da je njihov tim ostvario lepu bodovnu prednost u odnosu na dugogodišnjeg vladara, Bazel.