0
U pripremi

SUPERLIGA: Vojvodina kaznila promašaje Rada i slavila na Banjici

Objavljeno: 28.10.17 u 21:01

Novosađani su u jednoj vrlo zanimljivoj utakmici savladali ekipu Rada sa 3:0 u utakmici 15. kola domaćeg šampionata.

Vojvodina je na Banjici kaznila promašaje domaćina i dosta teže nego što to rezultat govori došli do trijumfa.

Prvi i nalepši pogodak na meču viđen je u 21. minutu utakmice, kada je Damir Kojašević direktnim udarcem iz kornera doneo vođstvo gostujućem timu.

Domaćin je i pre i posle ovog pogotka imao odlične šanse za pogodak, ali se poluvreme završilo vođstvom Voše.

Početak drugog poluvremena doneo je najbolju šansu za Rad i prosto je neverovatno kako je Lutovac sa svega dva-tri metra promašio prazan gol, nakon sjajne asistencije Volkova.

Nakon toga „Građevinari“ su imali dličnu šansu i preko Mladenovića ali promene rezultata nije bilo.

Kazna za sve promašaje domaćina je snašla u samom finišu utakmice, kada je novosadski tim sa dva pogotka razrešio svaku dilemu oko pobednika.

Najpre je Nemanja Subotić u 86. minutu duplirao prednost Vojvodine, da bi tri minuta kasnije konačan reuzultat potavio Ivica Jovanović.

Izvor:Youtube/AM Video7S