0
Izjava dana

Božović o utakmici Ludogorec – Crvena zvezda

Objavljeno: 27.07.16 u 08:30

U drugom poluvremenu smo igrali bolje, imali smo nekoliko šansi i dali dva gola i šteta što smo naivno primili drugi gol. Ništa nije rešeno, šanse su i dalje 50-50. Kod 1:0 sam bio zadovoljan tim rezultatom, ali kada smo poveli 2:1, mislim da je trebalo da izdržimo do kraja. Utakmica je bila teška, kao što smo i očekivali. Ludogorec je izvanredna ekipa. Prvo poluvreme nismo uspeli da povežemo ništa i ništa nismo napravili. A, mogu da kažem i da nismo navikli da igramo na ovako brzoj podlozi, trebalo nam je vremena da se naviknemo.