0
U pripremi

KUP ITALIJE: Milan se osvetio Sasuolu (VIDEO)

Objavljeno: 13.01.15 u 23:06

Prvi učesnik četvrtfinala Kupa Italije je ekipa Milana koja je u prvom meču osmine finala pred svojim navijačima na San Siru savladala Sasuolo sa 2:1 (1:0) osvetivši se tako gostima za poraz od pre samo nedelju dana u prvenstvenom duelu.

Tim Pipa Inzagija poveo je u 38. minutu preko Pacinija, ali su gosti sredinom drugog poluvremena pogotkom Sansonea iz penala uspeli da dođu do izjednačenja. I kada su svi očekivali dodatnih 30 minuta odnsono produžetke Najdžel de Jong se pobrinuo da do njih ne dođe pogodivši mrežu Pominija lepim udarcem glavom.

Pazzini Gooal (1:0) AC Milan vs Sassuolo 13/01/15 by Inovation1

Sansone N Goal AC Milan 1 – 1 Sassuolo Coppa… by goals5

Goal Nigel de Jong AC Milan vs Sassuolo 2-1… by enteritament

Milan će u narednoj rundi takmičenja igrati protiv boljeg iz duela Torina i Lacija koji je na programu u sredu.