0

Valensija sa igračem manje do remija sa Seviljom (VIDEO)

Objavljeno: 23.08.14 u 23:15

Startovala je nova sezona u španskoj Primeri, a u derbiju dana Sevilja je na svom terenu odigrala nerešeno 1:1 (1:0) protiv Valensije.Liga PrimeraTim iz Andaluzije poveo je u 44. minutu preko Vidala. Bio je to brz kontranapad domaćina, a krilnom fudbaleru nije bilo teško da sa pet metara iz dva pokušaja savlda golmana Valensije. Sevilji je posao bio olakšan u 67. minutu kada je sudija isključio veznog fudbalera „slepih miševa“ De Pola samo minut nakon što je ušao u igru.

Ipak, deficit igrača na terenu nije sprečio Valensiju da u 88. minutu stigne do izjednačenja. Bila je to lepa akcija po levoj strani, lopta je završila u petercu, a posle karambola Orban ju je glavom ubacio u mrežu. Za konačnih Sevilja – Valensija 1:1.

L.Orban goal (Sevilla 1-1 Valencia ) HD by martynas-blazys