PREMIJER LIGA: Salah doneo pobedu Liverpulu, Arsenal bez iznenađenja (VIDEO)

Fudbaleri Liverpula nastavljaju sa pobedama, jedino je Liverpul ostao stoprocentan u novoj sezoni. Slavili su ‘redsi’ sa 3:1 i odličnom partijom nastavili pobedonosnu seriju.

Arsenal je dobro otvorio utakmicu i na samom početku imali su gosti nekoliko ozbiljnih prilika. Međutim, odlično je reagovala odbrana Liverpula. Promašaje je kaznio domaći tm, slično kao i prošle nedelje, poveo je tim sa ‘Enfilda’ u završnici poluvremena, Aleksandar-Arnold je odlično proigrao Matipa, koji je bez mnogo problema zatresao mrežu Lena.

U drugom poluvremenu Salah je sa bele tačke postigao gol u 49. minutu nakon što je David Luiz u šesnaestercu povukao igrača domaćet tima. Salah je bio siguran sa bele tačke, šutirao je u levu stranu. Tri minuta kasnije Pjer Emerik Obamejang se našao u šesnaestercu, primio je odličnu loptu, ali je neko od odbrambenih igrača uspeo da mu ukliza. Salah je ponovo u 59. minutu uspeo prelepim golom da uveća prednost na 3:1 i već reši utakmicu. Ipak, Lukas Toreira je uspeo da prođe kroz šesnaesterac i preciznim udarcem savlada Adrijana za konačnih 3:1.