1

„Hvala Handanoviću“

Objavljeno: 26.10.12 u 08:04

Inter je uz dosta muke savladao Partizan sa 1:0, a trener neroazura Andrea Stramaćoni bio je svestan da je u 87. minutu Samir Handanović spasio njegovu ekipu poraza kada je skinuo zicer Lazaru Markoviću.

Mislim da smo imali dosta problema u prvom poluvremenu, znali smo da je Partizan tehnički dobra ekipa. Posle smo igrali bolje, imali dosta prilika, bili agresivniji. Moj tim ima karakter, uvek jurišamo na pobedu. Odbrana Handanovića pred gol je praktično rešila utakmicu. Idemo dalje, ne smemo da izgubimo u Beogradu jer bi to svakako vratilo Partizan u igru.“
Samir Handanović je rekao da je samo radio svoj posao.