0

Pobeda Arsenala protiv Kristal Palasa (VIDEO)

Objavljeno: 26.10.13 u 15:53

kristal

Fudbaleri londonskog Arsenala teže nego što je to bilo očekivano opravdali su ulogu favorita i u meču 9. kola Premijer lige na gostovanju savladali Kristal Palas sa 0:2 (0:0).

Utisak je ipak da čak i da ne bi bilo nezasluženo da je ishod meča bio u korist domaćina ili barem nerešen, jer fudbaleri Kristal Palasa promašili su sijaset prilika u prvom poluvremenu i nekoliko u drugom delu igre, dok je znatno vrednija ekipa Arsenala par svojih šansi znalački iskoristila.

Gosti su poveli iz penala u 47. minutu, a sa kreča je bio siguran Artera. Isti igrač isključen je opravdano u 63. minut pa su domaćai imali igrača više na terenu ali to nisu uspeli da materijalizuju.

Konačnih 0:2 postavio je Žiru tri minuta pre isteka regularnog toka meča.