0

Gostima tri boda u pet mečeva

Objavljeno: 28.09.13 u 21:55

Football : Auxerre / Nice - Ligue 1 - 30.10.2010 -

U subotnjem večernjem terminu odigrano je pet utakmica 7. kola šampionta Francuske u kojima gostujuće ekipe nisu uspele da dođu do trijumfa.

Najbliži pobedi bio je Bordo, bez Vujadina Savića u timu, u duelu sa Evijanom, ali je taj meč završen podelom bodova, baš kao i onaj u Lionu gde je domaći Olimpik ponovo odigrao mršavih 0:0 protiv Lila (Milan Biševac ni večeras nije bio u protokolu).

Promena trenera očigledno je pozitivno uticala na fudbalere Sošo koji su lako izašli na kraj sa gostima iz Valensijena. Sent Etjen je u duelu protiv Bastije, za koju Miloš Krasić odigrao poslednjih osam minuta (ušao u igru u 87. minutu), uspeo u samoj yavr[nici da ispusti dva gola prednosti. Jedini srpski igrač koji je mogao večeras da se raduje pobedi svog tima je Nemanja Pejčinović čija je Nica minimalnim rezultatom, uz dva poništena gola, savladala Gengan.