0

Serija A: Pobeda Sampdorije i dva remija

Objavljeno: 21.09.13 u 23:16

1079734-17206223-640-360

U 4. kolu Serije A danas su odigrane tri utakmice. Ekipa Kjeva iz Verona stigal je na svom terenu do tri boda pošto su sa 2:1 bili bolji od Udinezea.

Gosti su već u 2. minutu došli do prednosti golom Majkousel, da bi potom usledio preokret. Prvo je Peliser u 14. minutu izjednačio, da bi Riđoni u 40. postavio konačan rezultat utakmice. Srpski reprezentativac Dušan Basta zaradio je žuti karton na ovom meču.

Nerešeno 2:2 odigrali su Kaljari i Sampdorija. Dva puta su domaćini na ovom meču imali prednost ali su oba puta gosti uspeli da stignu do egala. Ekdal i Konti bili su strelci za Kaljari, a bod Sampdoriji doneli su Gabijadini i De Silvestri.

Utakmica između Đenove i Livorna završena je bez golova.