Biševac doneo minimalnu prednost Lionu

Objavljeno: 30.07.13 u 23:01

bisevac-ol

Večeras su odigrani prvi mečevi 3. kola kvalifikacija za Ligu šampiona i favoriti nisu dozvolili iznenađenja.

Lion je uspeo da slomi otpor odličnog Grashopera tek u drugom poluvremenu, a minimalnu pobedu Francuzima doneo je reprezentativac Srbije Milan Biševac u 64. minutu meča.

Najubedljiviji večeras su bili fudbaleri Viktroije iz Plzena koji su praktično već obezbedili plasman u narednu rundu pobedom od 4:0 u gostima protiv estonske ekipe Kalju.

Pobede na gostovanjima su ostvarili i Steaua i Metalist koji sa dva gola prednosti putuju kući, dok je Zenit minimalnim rezultatom slavio u Norveškoj. Oba gola za Metalist postigao je Marko Dević Srbin sa ukrajinskim pasošem.

Plasman u narednu rundu ne bi trebalo da predstavlja problem ni kazahstanskom Šahtjoru koji je sa 3:0 slavio protiv predstavnika Albanije.