Košarka Top News

Zvezda u Areni od 2014.

arena-zvezda

Predsednik košarkaškog kluba Crvena zvezda Nebojša Čović rekao je danas da će crveno-beli utakmice Jadranske i Evrolige kao domaćini od 2014. godine igrati u Beogradskoj areni.

„Naše opredeljenje je Arena, želeli smo da Jadransku i Evroligu igramo u Areni, ali postoje tehnički problemi, jer je ona zauzeta, pa ćemo do kraja 2013. igrati u Pioniru, a od 2014. u Areni. Naš koncept je da Zvezdu preselimo u tu halu, želimo da Arena više bude u funkciji sporta za šta je i napravljena“ rekao je Čović na konferenciji za medije na Malom Kalemegdanu.

On je dodao da se klub opredelio za najveću halu u zemlju, uprkos mogućnosti da pojedine utrakmice u Jadranskoj ligi budu slabije posećene.

„Neko je morao da povuče prvi potez, organizovati utakmice u Areni nije nimalo jednostavno, ni jeftino, ali potrudićemo se da pronađemo rešenje“ poručio je Čović.

Žreb za Evroligu održaće se sutra u Barseloni, a elitno evropsko takmičenje, u kojem Crvena zvezda učestvuje posle 15 godina počinje 16. oktobra.

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...