Fudbal Reprezentacija

Baloteli ne igra protiv Španije

baloteli-italija-meksiko

Fudbalska reprezentacija Italije biće žestoko oslabljena u polufinalnom meču Kupa konfederacija u kojem će odmeriti snage sa svetskim i evropskim prvakom Španijom pošto selektor Prandeli zbog povreda neće moći da računa na Balotelija i Abatea.

Dok se za Abatea još ranije znalo da zbog iščašenja ramena ne može da nastavi učešće na ovom turniru u taboru „azura“ su se nadali da povreda butnog mišića Marija Balotelija nije ozbilnije prirode. Međutim, nakon detaljnih pregleda ispostavilo se da je u pitanju povreda prvog stepena zbog koje Baloteli neće moći da igra protiv Španije, a pod velikim pitanjem je i njegov nastup u finalu ili meču za treće mesto.

Polufinalni mečevi Kupa konfederacija su na programu u četvrtak i petak, najpre će snage odmeriti Italija i Španija, a dan kasnije Brazil i Urugvaj.

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...