RADI SE PUNOM PAROM NA ČAIRU: Stigao ofanzivac Spartaka za 200.000 evra!
Veliko pojačanje za ‘Meraklije’!
Radnički Niš završio je veliki posao u letnjem prelaznom roku i dogovorio dolazak krilnog napadača Kvakua Bonsu Oseija iz Spartaka. Prema informacijama Mozzart sporta, transfer je vredan oko 200.000 evra.
Ostaje još da igrač prođe lekarske preglede i završi administrativne formalnosti, nakon čega će i zvanično postati novo pojačanje Nišlija.
Bonsu Oseij, rođen 2000. godine u Gani, važi za jednog od najbržih i najprodornijih ofanzivaca u Superligi Srbije.
U Spartaku je stekao status važnog igrača u napadačkoj liniji, najviše zahvaljujući brzini, driblingu i sposobnosti da pravi višak u igri jedan na jedan.
Pre dolaska u Srbiju, igrao je u više zemalja i liga, gde je skupljao iskustvo i gradio reputaciju nepredvidivog krila. Nastupao je u Gani, Slovačkoj i Venecueli, a kroz te epizode razvio je stil igre zasnovan na eksplozivnosti i tranziciji.
View this post on Instagram