Reprezentacija Fudbal
22:12 23.06.2026.

ARAPI HOĆE PAUNOVIĆA: Čuveni klub krenuo po selektora Srbije!

Paunovic KZN
Paunovic KZN

Šok vesti sa Bliskog istoka!

Veljko Paunović ostaje selektor Srbije, iako se tokom dana pojavila informacija da je Al Itihad spreman da ga dovede u Saudijsku Arabiju.

Klub sa Bliskog istoka, prema navodima novinara Mohameda Al Bukarija, vidi Paunovića kao rešenje posle odlaska Serža Konseisaa i navodno je bio spreman da plati obeštećenje Fudbalskom savezu Srbije. Ipak, kako nezvanično saznaje Telegraf„, od tog posla neće biti ništa.

U FSS-u računaju na Paunovića i ne planiraju da razmatraju ponude za čoveka kojem su nedavno poverili dugoročan projekat. Selektor Srbije ima ugovor do 2030. godine, što jasno pokazuje da Savez želi kontinuitet i stabilnost posle odlaska Dragana Stojkovića Piksija.

Paunovića već u septembru očekuju prvi ozbiljni zadaci u A diviziji Lige nacija, a glavni cilj biće kvalifikacije za Evropsko prvenstvo i plasman Srbije na EURO.

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Sorry, there are no polls available at the moment.