VAŽNI POTPISI NA BANOVOM BRDU: Čukarički doveo drugo pojačanje, ali i produžio ugovor sa iskusnim defanzivcem!
Čukarički nastavlja sa sklapanjem tima za novu sezonu, a na Banovom brdu istovremeno rade na dovođenju pojačanja i zadržavanju važnih igrača.
Novi član ekipe postao je Andrej Bajović, dok je Nemanja Miletić produžio saradnju sa klubom i ostaje deo tima za sezonu 2026/27.
Brđani žele da što spremnije dočekaju početak prvenstva, pa su tokom leta krenuli u dodatno jačanje konkurencije u svlačionici. Dolazak Bajovića donosi novu opciju stručnom štabu, a u klubu veruju da će se brzo uklopiti u sistem i doprineti kvalitetu ekipe.
Bajović iza sebe ima iskustvo igranja u srpskom fudbalu i dolazi sa željom da napravi iskorak u dresu Čukaričkog. Njegov dolazak deo je strategije kluba da spoji mladost i iskustvo kako bi ekipa ostala konkurentna u borbi za vrh tabele.
Istovremeno, važan posao završen je i produžetkom saradnje sa Miletićem. Reč je o igraču koji dobro poznaje zahteve stručnog štaba i godinama je deo sistema na Banovom brdu. Uprava je njegov ostanak označila kao jedan od prioriteta tokom letnjeg prelaznog roka.
