MLADI FUDBALER PRAVI PROBLEME BLAGOJEVIĆU I PARTIZANU: Ne želi da igra za Teleoptik!
Janković odbio Teleoptik i zakomplikovao planove crno-belima!
FK Partizan se i dalje bori sa višemilionskim dugom, koji mora biti izmiren do kraja marta kako bi klub mogao da učestvuje u UEFA takmičenjima. Pored ovog velikog problema, postoje i manji izazovi koji ozbiljno opterećuju trenera Srđana Blagojevića.
Jedan od njih je i mladi fudbaler Dimitrije Janković, koji je odbio da nastavi sezonu u filijali Teleoptik, pokazujući tako trenutnu dinamiku u Humskoj.
Prema pisanju „Mozzart Sporta„, Janković je tokom jeseni igrao za Teleoptik na dvojnoj registraciji, a zimus je dobio šansu kod novog trenera Nenada Stojakovića. Međutim, Srđan Blagojević nije imao sličan plan, pa je želeo da ga prosledi u razvojni tim gde bi imao više minuta na terenu.
Kako prenosi pomenuti mediji, fudbaler je svojevoljno doneo odluku i saopštio je stručnom štabu crno-belih.
