SAŠI OBRADOVIĆU NIJE PREVIŠE TEŠKO PAO PORAZ: Nisam igrao sa igračima sa kojim bih inače završavao, pred nama su velike stvari!
Evo šta je imao da poruči!
Utakmica 17. kola AdmiralBet ABA lige pretvorila se u ofanzivni obračun u kome je Mega, pred svojom publikom u hali „Ranko Žeravica“, savladala Crvenu zvezdu rezultatom 107:102.
Duel koji je od starta vođen u visokom ritmu i uz minimalan defanzivni fokus završio se pobedom domaćina zahvaljujući fenomenalnoj igri u finišu gde su potpuno zaustavili bilo kakav protok crveno-belih.
Posle meča Saša Obradović nije bio previše uzrujan:
– Ništa, čestitke Megi, zasluženo su pobedili, i nismo uspeli ni emotivno ni fizički da se oporavimo, kada nisi na 100 posto, svaka ekipa ima šanse protiv svake i to se sada pokazalo. Veliki, preveliki broj poena.
– Osetio se umor, na kraju nisam ni igrao sa nekim igračima sa kojima bih možda završavao. Pred nama je velika nedelja, samo staviti ovo iza sebe i razmišljati o novoj nedelji – rekao je Saša Obradović.