STANKOVIĆ POD PRITISKOM: Nemci spremni da izdvoje milione za Tiknizjana!
Zvezda bi mogla da profitira
Interesovanje Ajntrahta iz Frankfurta za Naira Tiknizjana ostaje aktivno, iako u Crvenoj zvezdi trenutno nema zelenog svetla za njegov odlazak, a ključnu reč ima trener Dejan Stanković.
Prema navodima iz Rusije, nemački klub je već duže vreme u kontaktu sa izveštajima o jermenskom reprezentativcu, a njegovi nastupi praćeni su još tokom evropskog gostovanja u Malmeu.
Skauti Ajntrahta pojavili su se i na stadionu „Rajko Mitić“ tokom utakmice protiv Selte, gde su izbliza posmatrali levog beka crveno-belih.
Iako Tiknizjan u tom meču nije ostavio posebno upečatljiv utisak, naročito u segmentima defanzivne igre, u Frankfurtu to očigledno ne vide kao prepreku za eventualni transfer. U Zvezdi su svesni da postoje elementi u njegovoj igri koje je potrebno unaprediti, ali i da se radi o igraču sa ozbiljnim tržišnim potencijalom.
Trenutna pozicija kluba je jasna – Tiknizjan nije na prodaju bez jasne saglasnosti stručnog štaba, a svaka eventualna ponuda morala bi da zadovolji visoke finansijske zahteve. Navodi se da Crvena zvezda ne bi ni razmatrala pregovore za iznos manji od 4.500.000 evra.