„GROBARI“ ZABRINUTI: Tri reči Karlika Džonsa na mrežama iznenadile navijače Partizana! (FOTO)
Potencijalna glavobolja za crno-bele
Košarkaš Partizana Karlik Džons poslao je misterioznu poruku „God got me“ na društvenim mrežama, dok se i dalje oporavlja od povrede stopala.
Reprezentativac Južnog Sudana van terena je skoro tri meseca, pošto je 20. oktobra prošle godine, na utakmici trećeg kola ABA lige protiv FMP-a, zadobio povredu metatarzalne kosti. Prvobitne procene govorile su da bi se mogao vratiti u januaru, ali se rehabilitacija odužila i njegov povratak je odložen.
Tokom oporavka pojavile su se i spekulacije o mogućoj operaciji, koje je nedavno demantovao doktor Momčilo Jakovljević, navodeći da se proces rehabilitacije odvija u dobrom pravcu i da se povratak na teren očekuje uskoro.
Džons je pre nekoliko dana obavio kontrolni pregled, a zatim se oglasio na Instagramu objavivši crnu fotografiju sa porukom „God got me“.
Poruka, koja se najčešće tumači kao izraz vere i poverenja da će sve biti u redu, izazvala je pažnju javnosti i navijača Partizana, s obzirom na to da klub još uvek čeka povratak jednog od važnih igrača u rotaciji aktuelnog šampiona Srbije i ABA lige.
