Evroliga Košarka
13:47 17.12.2025.

KODI MILER JASAN: „Derbi je samo utakmica – Vezenkov i ja? Može, ali u Zvezdi!“

Čima Moneke
Belgrade, Serbia. 17th Oct, 2025. Jordan Nwora (L) and Codi Miller-McIntyre (R) of Crvena Zvezda during Euroleague basketball match between Crvena Zvezda (Red Star) and Real Madrid on October 17. 2025. in Belgrade, Serbia. (photo by Pedja Milosavljevic/STARSPORT ©)

Deluje da ga poraz nije pogodio!

Crvena zvezda izgubila je prvi ovosezonski derbi u okviru Evrolige. Jedan od tragičara bio je Kodi Miler-Mekintajer, prva ‘violina’ tima. Uprkos porazu, Kodi je delovao izuzetno mirno nekoliko dana nakon meča.

„Sezona je duga. Imamo još jedan derbi koji dolazi, a onda igramo protiv njih još mnogo puta u ABA ligi. To je samo utakmica i da bi bio dobar tim, moraš da prihvatiš poraz, da razumeš zašto si izgubio, da se probudiš sledećeg dana i ispraviš te greške“ – rekao je Kodi.

Crvena Zvezda v Buducnost, ABA League, Season 2024/2025, Play off
Codi Miller-McIntyre and McKinley Wright IV during Crvena Zvezda v Buducnost, ABA League Season 2024/2025 semi-final Play off basketball match in Belgrade, Serbia on May 29, 2025. (credit image & photo: Pedja Milosavljevic / STARSPORT)

O odlasku Sferopulosa rekao je:

„Iskreno, osećam da je to nešto što zaista ne mogu da komentarišem. Znaš, to je odluka ljudi koji su na pozicijama da takve odluke donose. I moraš da veruješ njihovoj viziji za tim. Ali je to definitivno teška situacija i ne bih to poželeo nijednom treneru, jer kao igrač znam kako je prolaziti kroz to. Tako da, znaš, nikada ne želiš da se to desi bilo kome.“

Nakon kraće diskusije o njegovom reprezentativnom kolegi Saši Vezenkovu, Kodi je upitan hoće li nekad biti saigrači u timu:

Da, naravno – ako dođe u Crvenu zvezdu!“ – poručio je Kodi.

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...