PRECRTANE GLAVE NA MARAKANI: Navijači Seltika istakli svoje transparente, evo o čemu je reč!
Poruka upravi!
Prvo poluvreme utakmice Crvene zvezde i Seltika u Ligi Evrope završeno je bez golova na stadionu „Rajko Mitić“. Duel se igra u okviru grupne faze takmičenja i crveno-beli pokušavaju da već na startu dođu do prvih bodova u ovoj fazi.
Dok na terenu traje tvrda borba, interesantan detalj dolazi sa tribina na južnoj strani gde su smešteni navijači škotskog kluba. Oni su razvili transparente sa precrtanim licima trojice ljudi, što je izazvalo pažnju prisutnih.
Kako se ispostavilo, nije reč o igračima ili rivalima, već o ljudima iz same Uprave Seltika, protiv koje navijači već duže vreme izražavaju nezadovoljstvo. Na udaru su Dermot Desmond, Majkl Nikolson i Piter Louvel, čije su fotografije obeležene crvenim krstom, uz jasnu poruku – ostavka.
Slična akcija viđena je i pre tri dana na meču Liga kupa protiv Patrik Tisla, pa je postalo jasno da protest nije slučajan, već da se radi o kampanji navijača protiv rukovodstva kluba.
The Celtic Way on X: “ Celtic fans protest en masse for the removal of Michael Nicholson, Chris McKay and Peter Lawwell. pic.twitter.com/DjTPagX35x“ / X
Definitely looks like a happy time at the shitehole ya fanny
— Jordan (@jordanonYT) September 23, 2025