Evropske lige Fudbal
16:46 19.09.2025.

DISCIPLINSKA KOMISIJA DONELA ODLUKU: Evo na koliko je suspendovan Dejan Stanković!

Screenshot 2024 11 05 180425
FOTO: Printscreen/Instagram/fcsm_official

Očekivana kazna za srpskog trenera!

Disciplinska komisija Ruskog Premijer liga-saveza suspendovala je Dejana Stankovića na mesec dana zbog incidenta na derbiju protiv Dinama iz Moskve.

Trener Spartaka isključen je krajem prvog poluvremena posle žestokih prigovora sudiji Jegoru Jegorovu, a u zvaničnim izveštajima navodi se da je koristio uvredljive reči, uključujući i psovke na srpskom jeziku.

Na sednici komisije, kojoj je lično prisustvovao, Stanković je odbacio optužbe, tvrdeći da nikoga nije vređao i da je reč pogrešno interpretirana. Ipak, odluka je ostala na snazi i ona podrazumeva zabranu vođenja ekipe u svim takmičenjima tokom narednih mesec dana.

Kazna znači da će srpski stručnjak propustiti četiri ligaška meča — protiv Krila Sovjetov, Nižnjeg, CSKA i Rostova — kao i dva duela u Kupu Rusije. Ruski mediji ovu meru ocenjuju kao drakonsku, ističući da će posledice biti značajne i za sam Spartak.

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...