UŠLO U KRV I DOVIĐENJA: NBA šampion sa aerodroma pravo na Marakanu! (FOTO)
Gledao je svoj voljeni tim!
Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Javor u okviru prvog kola Superlige Srbije na stadionu „Rajko Mitić“ rezultatom 4:0. Strelci za domaću ekipu bili su Ivanić – dva puta, Krunić i Duarte. Ekipa Vladana Milojevića je relativno lako stigla do pobede, od starta je šampion Srbije diktirao tempo, rano poveo, a kasnije je prednost samo rasla.
Aktuelni šampion dočekao je Javor koji se u elitu vratio nakon jedne sezone provedene u Prvoj ligi Srbije, ali nije mnogo pokazao na najvećem srpskom stadionu.
Прикажи ову објаву у апликацији Instagram
Ipak, meč je obeležilo i prisustvo Nikole Topića, deteta KK Crvena zvezda, ali i sada već košarkaša Oklahome, koji je pre par nedelja postao i NBA šampion. On je praktično odmah po povratku iz Amerike došao na Marakanu da bodri voljeni klub.