Evrokupovi Fudbal
20:58 10.07.2025.

NADAMO SE DA JE OVO SAMO PARTIZANOV UMOR OD PRIPREMA: Crno-beli moraju drastično bolje!

AEK PARTIZAN 06
FOTO: STARSPORT

Poraz na Kipru koji je prava premija za Partizan

Crno-beli su na premijeri sezone gostovali kod dobro poznatog rivala, AEK iz Larnake, od koga su pre nekoliko sezona u dvomeču eliminisani iz kvalifkacija za Ligu Evrope.

Sada, tri godine kasnije, crno-beli žele nazad u Evropu posle par sezona pauze, ali kako je krenulo, biće ovo turbulentna sezona za crno-bele.

Kiprani su slavili minimalnim rezultatom, ali utisak je da su sigurno mogli da postignupet ili šest golova crno-belima, ali je neefikasnost Kabrere, odnosno dobra partija debitanta Miloševića, Partizanu ostavila lepu šansu za preokret u Beogradu te itekako vicešampion Srbije može da bude zadovoljan slikom sa semafora.

Ipak, ono što daleko više zabrinjava, jeste sama igra velikana iz Humske. Do same nadoknade vremean crno-beli su bili bezidejni i bezopasni, ostaje da se nadamo da je ovako loša utakmica anomalija, a ne konstanta, i da će tim Srđana Blagojevića redovno igrati na daleko višem nivou.

Ukoliko je ovo realan limit, a ne samo loš meč nakon teških priprema, a nadamo se da je ovo drugo, onda Grobare čeka još jedna tmurna sezona na svim frontovima.

Da stvar bude gora, neke povrede su oslabile Partizan i na ovom meču, tako da pre svih Aldo Kalulu i Mateja Milovanović imaće upitnik za revanš u Beogradu za sedam dana.

Nadajmo se najboljem i da će Partizan već od sledeće sedmice zaigrati dosta bolje kada se dodatno regenerišu od priprema.

0
1

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...