Košarka Evroliga
13:58 21.06.2025.

BEK I CENTAR IZMAKLI CRVENOJ ZVEZDI: Obojica su završila u istom klubu!

FC Bayern Munich v Crvena Zvezda Meridianbet Belgrade Turkish Airlines EuroLeague Play In
FC Bayern Munich v Crvena Zvezda Meridianbet Belgrade Turkish Airlines EuroLeague Play In

Ipak ništa od njih dvojice.

Crvena zvezda je imala ozbiljne ambicije da ovog leta dovede dva zvučna imena – Karsena Edvardsa i Venjena Gebrijela. Ipak, kako sada stvari stoje, od toga neće biti ništa. Obojica su izmakla – i to zbog Bajerna iz Minhena.

Prema informacijama koje prenosi Aris Barkas sa portala Eurohoops, Edvards će i naredne sezone nositi dres nemačkog kluba. Iako je bilo interesovanja iz više pravaca, uključujući i Zvezdu, Bavarci su uspeli da ubede najboljeg strelca Evrolige iz prošle sezone (prosek 20,4 poena) da ostane u projektu pod komandom Pabla Lasa.

Player stats provided by Sofascore

U međuvremenu, Bajern privodi kraju pregovore i sa Venjenom Gebrijelom, dosadašnjim centrom Panatinaikosa. Reprezentativac Južnog Sudana je tokom prošle sezone u Atini zamenio povređenog Matijasa Lesora, a nastupio je i na Fajnal-foru. Iako je Zvezda ozbiljno razmatrala njegov dolazak, čini se da su Minhenčani ponudili konkretnije uslove i ušli u završnu fazu dogovora.

Maccabi Playtika Tel Aviv v Panathinaikos AKTOR Athens Turkish Airlines EuroLeague
Maccabi Playtika Tel Aviv v Panathinaikos AKTOR Athens Turkish Airlines EuroLeague

Tako su crveno-beli ostali bez dvojice potencijalnih pojačanja, dok Bajern nastavlja da agresivno gradi tim za napad na gornji dom Evrolige.

2
1

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...