Evroliga Košarka
17:10 03.02.2025.

ZVEZDA ŽELI ‘OSVETU’ PROTIV ASVELA: A evo ko će deliti pravdu!

Maccabi Playtika Tel Aviv v Crvena Zvezda Turkish Airlines EuroLeague
John Brown III, #1 of Crvena Zvezda Meridianbet Belgrade speaks to Milos Teodosic, #4 of Crvena Zvezda Meridianbet Belgrade during the 2024/2025 Turkish Airlines EuroLeague match between Maccabi Tel Aviv v Crvena Zvezda at Aleksandar Nikolic Hall on January 23, 2025 in Belgrade, Serbia. (Photo by Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©)

Dugo su u poslu!

Crvena zvezda će u utorak od 20 časova na svom terenu dočekati Asvel u okviu Evrolige.

Duel je izuzetno bitan za ‘crveno-bele’ koji se grčevito bore za ulazak u TOP8 fazu Evrolige. Sa druge Asvel teško da će moći da uđe u trku za play-offom, ali niko ove sezone u Evroligi nije bez šansi.

Evroliga je odlučila da će pravdu kao glavni sudija deliti Olegs Latiševs. Njegove kolege će biti Stev Bitner iz Nemačke i Arturs Sukys iz Litvanije.

Očekuje se fenomenalna atmosfera, jer su navijači Crvene zvezde u kratkom roku ‘razgrabili’ karte, pa je klub morao da pusti u prodaju dodatni kontigent karata za ovaj meč!

 

Прикажи ову објаву у апликацији Instagram

 

Објава коју дели HOTSPORT – SPORTSKE VESTI (@hotsport.rs)

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...