ATP Tenis
14:18 27.01.2025.

IDE NOVAKOVIM STOPAMA: Siner započinje saradnju sa Đokovićevim doskorašnjim trenerom!?

Siner
FOTO: Australian open

Izgleda da bi Janik Siner uskoro mogao da dobije novo ime u svom stručnom štabu, a u opticaju je ni manje ni više nego Goran Ivanišević.

Italijan i njegov trenutni trener Daren Kejhil na kraju sezone planiraju da prekinu saradnju, a spekulacije o rastanku dodatno su podgrejane kada se Kejhil nije pojavio na konferenciji za medije nakon što je Siner trijumfovao na Australijan openu.

Kejhil je ranije govorio o Andre Agasiju i njegovim uvidima u Sinerovu igru, ali čini se da je sve bliža mogućnost da Goran Ivanišević postane novi trener talentovanog Italijana. Ivanišević se nedavno rastao sa Elenom Ribakinom i trenutno je slobodan na tržištu, a njegov dolazak u Sinerov tim mogao bi doneti značajna poboljšanja u servisu – segment igre koji je Ivanišević doveo do perfekcije dok je radio sa Novakom Đokovićem.

Dodatna olakšavajuća okolnost je činjenica da su Ivanišević i Siner deo iste menadžerske agencije, što bi moglo ubrzati pregovore. Ovo ne bi bio prvi put da Siner angažuje nekog iz Đokovićevog bivšeg tima, što dodatno pojačava verovatnoću ove saradnje.

 

Прикажи ову објаву у апликацији Instagram

 

Објава коју дели HOTSPORT – SPORTSKE VESTI (@hotsport.rs)

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...