Ivica Iiev FK Partizan promocija
photo: Pedja Milosavljevic/STARSPORT
Ekspresno su se rastali!
Ivica Iliev više neće biti sportski direktor Partizana, to je prva velika odluka nove uprave predvođene Rasimom Ljajićem, javlja MozzartSport.
Kako isti izvor javlja, u pitanju je želja da se prekine svaki vid saradnje i rada po modelu bivšeg rukovodstva, pa je samim tim i nekada sjajni napadač prekobrojan.
Sada će se za sve u sporstkom sektoru pitati Peđa Mijatović i Danko Lazović, te je glavni cilj da se nađe način prekida saradnje sa Ilievim.
Iliev je pristao da mu se plata prepolovi, piše pomenuti izvor, ali pod uslovom da ako Partizan bude drugi da prvobitan iznos bude isplaćen, što je odbijeno.
Ovo je ohrabrujuce, prekinuti odnose sa svima njima koji si bili deo lopovske garniture Vucelica i Vazure.