0
464148066 1087179572778874 3796851803877283209 n

HRABRA ZVEZDINA DECA UZELA BOD NA PAKLENOM GOSTOVANJU: Monako nije uspeo da savlada crveno-bele! (VIDEO)

Objavljeno: 22.10.24 u 15:01

Odlična defanzivna partija!

Crvena zvezda do 19 godina uspela je da ostane neporažena u Monaku protiv vršnjaka iz Kneževine i tako upiše premijerni bod u Ligi šampiona za mlade.

Konačan rezultat meča iznosio je 1:1, što je veliki podvik za srpski klub protiv jakog rivala.

Crveno-beli su poveli preko Sremčevića nakon svega osam minuta igre, te tako upisali prve minute u prednosti ove sezone u takmičenju.

Ipak, to je trajalo svega tri minuta, jer je domaćim ekspresno izjednačio preko Tinkresa.

Potom su crveno-beli iz Monte Karla preuzeli kompletnu inicijativu, ali do kraja meča nije bilo promene rezultata.

Zvezdi je ovo prvi bod u takmičenju, dok Monako u tri meča ima i pobedu i poraz, a ovo je premijeran remi.