AdmiralBet ABA Liga

Pobedom Krke nad Solnokom kompletirano je prvo kolo Jadranske lige

Krka rutinski protiv novajlija

Objavljeno: 30.09.12 u 20:19

Slovenački predstavnik je kao domaćin večeras deklasirao mađarski Solnok i na kraju slavio rezultatom 71:56, po četvrtinama 24:12, 17:13, 19:14, 11:17.

Vodili su domaći od samog početka vrlo ubedljivo, a novajlije u Jadranskoj ligi iz Mađarske su tek u poslednjoj četvrtini smanjili razliku, kada je pobednik bio već odavno rešen.

Najefikasniji u redovima Krke bili su Jaka Klobučar sa 13 i Jure Lalić sa 10 poena, a kod gostiju Votson sa 12 poena.