GZdJ6PgXwAAnyhX

ĐOKOVIĆ U POLUFINALU ŠANGAJA: Tinejdžer mučio Novaka, ali ipak Srbin preovladao! (VIDEO)

Objavljeno: 11.10.24 u 15:00

Jako dobar meč tinejdžera i veterana!

Novak Đoković savladao je českog tinejdžera Jakuba Menšika nakon velike borbe rezultatom 2:1 u setovima.

Tačan rezultat meča  je iznosio 6:7, 6:1, 6:4 za srpskog tenisera nakon gotovo dva i po sata igre.

Već je Novak imao brejk prednosti i priliku da osvoji prvi set, ali je koncentracija u finišu popustila, pa je izgubio svoj servis, a potom i taj brejk.

Ipak, drugi set je bio jednosmerna ulica za Novaka, koji praktično rivalu nije dopustio nikakvu šansu.

Treći deo igre je ipak počeo izjednačeno, ali je pravovremenim brejkom Novak stigao do prednosti koju je potom čuvao do kraja meča.

U polufinalu Đokoviću rival će biti Tejlor Fric, koji je ranije danas savldao Davida Gofana.