nikolas džekson kol palmer čelsi

ENGLEZI ODABRALI NAJBOLJEG FUDBALERA: Nagrada otišla u ruke zvezdi Premijer lige! (VIDEO)

Objavljeno: 09.10.24 u 20:11

Dobio je ovo priznanje, iako nije bio u prvom planu kod Gereta Sautgejta!

Superzvezda Čezija, Kol Palmer, proglašen je za najboljeg engleskog fudbalera prošle sezone, uprkos ograničenoj minutaži na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj.

Tokom turnira, Palmer je na terenu proveo samo 146 minuta pod vođstvom selektora Gereta Sautgejta, ali je uspeo da ostavi svoj trag golom i asistencijom.

Njegov ključni momenat na Euru, desio se u finalu protiv Španije, gde je postigao pogodak tri minuta nakon ulaska na teren. Iako je Engleska poražena rezultatom 1:2, Palmerov nastup bio je svetla tačka u tom meču.

Svečana dodela priznanja za najboljeg fudbalera biće održana sutra, neposredno pre utakmice Lige nacija između Engleske i Grčke na stadionu Vembli.