0
Screenshot 2024 10 06 101327

SRPSKI NAPADAČ NE PRESTAJE DA REŠETA: Strašan gol u pobedi nad Bukarijem!(VIDEO)

Objavljeno: 06.10.24 u 10:29

U duelu dva bivša igrača Crvene zvezde, slavio mlađi!

Los Anđeles Galaksi je tokom noći pobedio ekipu Ostina (2:1) a meč je obeležio sjajni srpski napadač Dejan Joveljić koji je postigao svoj 15. gol u sezoni. Ovaj gol učvrstio je Galaksi na vrhu tabele Zapadne konferencije MLS lige.

Domaćin je poveo golom Gabrijela Peka u 31. minutu i sa tim rezultatom se otišlo na odmor. Nakon pauze fudbaleri Ostina stižu do izjednačenja Iako preko Sebastiana Driusija, kome je asistirao bivši igrač Crvene zvezde, Osman Bukari.

Konačnih 2:1 za tim iz grada anđela postiže Joveljić u 76. minutu koji je zatresao mrežu na asistenciju Rikija Pjuiga.

Galaksi sada kreće u plej-of sa liderske pozicije, a u poslednjem kolu regularnog dela čeka ih susret sa Hjustonom.