Miomir Kecmanović (FOTO: Australian open/X)

MIOMIR STAO U DRUGOM KOLU ŠANGAJA: Australijanac lako savladao Kecmanovića!

Objavljeno: 05.10.24 u 11:20

Rutinska pobeda Popirina!

Miomir Kecmanović je završio svoje takmičenje na Masters turniru u Šangaju nakon što je poražen u drugom kolu. Srpski teniser nije uspeo da se suprotstavi 24. igraču sveta, Australijancu Alekseju Popirinu, koji je slavio rezultatom 6:3, 6:2 u meču koji je trajao tačno sat vremena.

U prvom setu ključan je bio brejk u drugom gemu, nakon kojeg je Popirin lako poveo 3:0 i na kraju dobio set. U drugom setu, Australijanac je ponovo oduzeo servis Kecmanoviću u prvom gemu. Srbin je imao nekoliko prilika za brejk u ovom delu igre, ali je propustio po dve šanse u drugom i šestom gemu. Kazna je došla u sedmom gemu, kada je Popirin treći put brejknuo Kecmanovića i obezbedio pobedu.