GY M91SWAAA9DZP

(POLUVREME) LAVOVSKA BORBA U VITORIJI: Partizanu prednost, blistaju centri!

Objavljeno: 03.10.24 u 21:20

Imaju prednost ‘crno-beli’, ali moraju da nastave u ovakvom ritmu.

Partizan je večeras od 21 čas gostovao ekipi Baskonije u okviru prvog kola Evrolige. Blagi favorit uoči ovog meča bio je tim Željka Obradovića.

Obe ekipe meč su počele izuzetno smušeno i loše. Nisu uspevali tokom prvih pet minuta da pronađu pravi napadački ritam..

Baskonija je vodila, ali sve vreme je Partizan imao rezultatski priključan, te je lako uspeo i sam da pređe u vođstvo. Nakon prvih deset minuta, Partizan je vodio, 16:17. U prvom periodu vidno raspoloženi za igru, bili su centri Dejvis i Džons.

Druga deonica tekla je svojom prvom polovinom gotovo identično kao i prva četvrtina. Potpuni egal, na obe strane parketa.

U završnici drugog perioda uspeo je Partizan da ode na dva poseda prednosti i tako mirne glave odu na pauzu. Posle prvih 20 minuta, ‘crno-beli’ su vodili, 32:38.