2
461819701 1072071024289729 8370338938114938269 nfsdaaaaaaaaaa

(POLUVREME) INTER VODI: Silas imao ozbiljnu priliku da poravna rezultat – Maksimović odličan! (VIDEO)

Objavljeno: 01.10.24 u 21:48

Bori se srpski tim, uprkos velikoj razlici u kvalitetu!

Crvena zvezda večeras igra utakmicu drugog kola Lige šampiona. Na Đuzepe Meaci od 21 čas, rival srpskog šampiona je italijanski velikan, Inter iz Milana.

Crvena zvezda je u prvom kolu poražena od Benfike sa 1:2, dok je Inter remizirao bez golova sa ekipom Mančester sitija.

„Crveno-beli“ uskraćeni su za podršku svojih navijača, usled procene italijanske policije da bi moglo doći do ozbiljnijih sukoba. Ipak, nema sumnje da će određeni broj Zvezdine publike ući na stadion.

Inter je od samog starta krenuo izuzetno agresivno i odlučno da osvoji tri boda na svom terenu.

Mrežu Omrija Glazera zatresao je Arnautović u trećem minutu, ali je gol poništen zbog ofsajda. Ipak, nekoliko minuta kasnije nakon sjajno izvedenog slobodnog udarca od strane Čalhanoglua, poveo je Inter.

Još jednom je Inter tresao mrežu Crvene zvezde, ali je i taj pogodak poništen zbog ofsajda, ovog puta Denzela Damfrisa.

Zvezda je pretila izuzetno opasno u dva navrata. Jednom je sjajni Maksimović pokušao, dok je drugi put Silas šutirao, a uz dosta sreće reagovao Jan Somer.

Na poluvreme se otišlo minimalnom prednošću domaćeg sastava, koji jeste bio bolji, ali je i Zvezda imala svoje prilike.